Hledat

Motobalíček  3 Zobrazit v plné velikosti

Motobalíček 3

1x BO motorový full synt esterový 2T olej 1l

1x BO řetězový sprej 500 ml

2x LQM čistící sprej 500 ml

1x BO Multiwash 1l

1x BO Multisprej 500 ml

Více informací

motob3

Dostupnost: Skladem

1 000 Kč

BO 2T6 esterbased: Určeno pro motocykly, motokáry atd. Je to 100% syntetický olej vyvinutý speciálně pro dvoutaktní motory jak s mazáním mix s benzínem, tak pro vstřikování oleje. Zajišťuje čistící schopnost motoru a vysokou mazací schopnost i při extrémně vysokých teplotách, proto je vhodný pro závodní a vzduchem chlazené motory. Velmi účinně zabraňuje tvoření karbonu ve spalovacím prostoru motoru.

BO Chain Sprej Cross 500ml :. Proniká vnitřní osou a rolnou řetězu. Zvyšuje viskozitu a má velmi dobrý mazací schopnosti při vysokém tlaku. Nabízí výjimečnou ochranu proti rázovému zatížení. Hodí se pro typy řetězů ,,O´´ ring a ,,X´´ ring. Obsahuje antikorozní a vodě odolná aditiva, která prodlužují životnost řetězu. Výborně účinný při jízdě ve vyšších rychlostech.

Liqui Moly Čisticí přípravek 500 ml: pomáhá učinit vaše montážní práce čistšími, snadnějšími a bezpečnějšími. Odstraňuje olej, tuky a nečistoty velmi rychle a beze zbytku. Ošetřené díly jsou absolutně bez zbytků nečistot a úplně odmaštěny. Šetří čas a výdaje a zabezpečuje bezvadnou opravu. Rozpouští zbytky tuků a pryskyřic. Má velmi dobrou schopnost pronikat do těsných míst, zaručuje kontrolované a bezezbytkové odpaření. Odstraňuje olejové a mastné nečistoty, nezanechává žádné zbytky.

BO Multiwash 1l: Specialní čistič na automobily, motocykly, domácnost (trouba, sporák..) Čistí na bázi čpavku, stačí nastříkat a spláchnout čistou vodou. Využíván zejména offroad zavodníky. Velmi účinný čistič.

BO Multi Sprej 500ml:  Má perfektní využití v automobilovém, motocyklovém, lodním i průmyslovém provozu. Jeho rychlá a univerzální mazací schopnost působí na zrezivělé části motoru a zoxidované kontakty elektrických systémů. Zanechává ošetřené části bez viditelných skvrn. Šetrný k životnímu prostředí

info


! Nové výdejní místo !

Nádražní 142, Semily

Otevřeno po tel. dohodě


Infolinka
+420 608 155 009


AUTOPES hledá za vás